22 Mar 2017
[Foto: Chicago Fire Resmi Sitesi]

BASTIAN'IN KISA KARİYERİ

Bastian Schweinsteiger, Premier Lig'e görkemli bir şekilde geldi ama sessizce ayrıldı. Tecrübeli oyuncunun istatistikleri 3 dakikaya sığacak kadardı!

SOCRATES

Bastian Schwinsteiger, 2014 yılında dünyanın en iyi futbolcularından biriydi. Dünya Kupası'nı yeni kazanmış, Bayern Münih'in yıldız isimlerinden biriydi. Ve 2015 yazında doğup büyüdüğü kulübünden ayrılarak başka bir ülkeye, büyük beklentiler eşliğinde Manchester United'a transfer oldu. 

Başarılı orta saha oyuncusunun enerjisi ve yeteneği ile Manchester United'a büyük katkı sağlaması bekleniyordu. Arada 1.5 sezon geçti. Schweinsteiger, Manchester United'da rotasyon oyuncusuna dahi dönüşemedi ve sessiz sedasız bir şekilde MLS'e Chicago Fire'a transfer oldu. Schweinsteiger, Manchester United kariyerine sadece 2 gol ve 2 asist sığdırdı. Onun gol ve asistlerinden hazırlanan video, tekrarlarla beraber sadece 3 dakika 27 saniye sürüyor. Üstelik içinde Watford maçında Troy Deeney'in kendi kalesine attığı ve asist olarak da gözükmeyen galibiyet golü de var!

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
SOCRATES

EUROLEAGUE FINAL FOUR 2017: FİNAL

Socrates, İstanbul'da düzenlenecek Final Four'u değerlendiriyor.

SOCRATES

GÜLÜMSE: BİR RİTMİK JİMNASTİK SERGİSİ

Ritmik jimnastik, fedakârlık gerektiren bir spor.

SOCRATES

FINAL FOUR 2017: FENERBAHÇE-REAL MADRID

Socrates, İstanbul'da düzenlenecek Final Four'u değerlendiriyor.