socratesXreflect_alt
Avrupa

Haziran 2017 #27

Satın Al
Dergide neler var ?

Socrates’in yeni sayısı raflardaki yerini aldı! Fenerbahçe’nin Euroleague şampiyonluğuna özel kapağıyla çıkan 27. sayının ana konusu ise Avrupa. Euroleague kupasının da yer aldığı kapakta Bogdan Bogdanovic, Ekpe Udoh ve Jan Vesely gibi yıldızlar yer alıyor. 

Kapak konusunun bulunduğu dosyanın girişinde ise Uğur Ozan Sulak’ın Bogdanovic’le söyleşisi var. Ayrıca şampiyonluğun mimarları Zeljko Obradovic, Ekpe Udoh, Jan Vesely ve Maurizio Gherardini’nin ağzından bu büyük zaferin anlatımı da dosyanın içerikleri arasında.

Metin Tekin, Les Ferdinand, Hikmet Karaman ve Önder Özen gibi isimlerin de içerisinde bulunduğu 50 kişilik dev jüri, ana konu kapsamında son 30 yılın en iyi Avrupalı oyuncularını seçti. Unutulmaz 2005 Milan-Liverpool finalini Fatih Terim anlatırken, Gerard Houllier de eski öğrencisi Steven Gerrard’ı yazdı. Nadia Comaneci röportajı ve Avrupa’nın öne çıkan sporları da ana konunun parçalarından.

Ana konunun dışına adım attığınızda ise Predrag Mijatovic röportajı karşınıza çıkıyor. Karadağlı efsaneyle, kariyerinin önemli anlarını konuştuk. Yine Eda Erdem Dündar ve Bahar Çağlar röportajları Haziran sayfalarında sizleri bekliyor. 

NBA her geçen gün daha da kutuplaşan bir lig konumuna geçiyor... Cleveland ve Golden State’in uçlara gittiği yeni düzene de bu sayıda göz gezdiriyoruz.

Robert Pires röportajı, Türkiye’nin hem spor hem de sanattaki öncülerinden Halet Çambel profili ve Milan’ın Silvio Berlusconi ile geçen yılları yine son sayının konuları arasında sizleri bekliyor...

Socrates Dergi