socratesXreflect_alt
Dünya Kupası - Rusya 2018

Haziran 2018 #39

Socrates Dergi 39. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Socrates, 39. sayısında Rusya’da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası’nı masaya yatırıyor. Koleksiyonerlere de göz kırpan 192 sayfalık derginin kapağında ise ikonik tasarımlı kupa yer alıyor.

Turnuvada ter dökecek 32 takımın ayrı ayrı artılarıyla, eksileriyle, yıldızlarıyla, efsaneleriyle, teknik adamlarıyla incelendiği sayıda Didier Deschamps, Nuno Gomes, Timo Werner, Cüneyt Çakır, Jerome Boateng, Raphael Varane, Martin Dahlin gibi isimlerin özel röportajları bulunuyor. Haziran 2018 tarihli dergide Ercan Taner, İbrahim Altınsay, Tanıl Bora, Bülent Timurlenk, Mahir Ünsal Eriş gibi birçok kalemin de emeği var. 

Dünya Kupası tarihinden en unutulmaz 50 anın işlendiği sayfaların yanı sıra Mert Aydın’ın imzasını taşıyan 18 tuhaf kupa öyküsünü de barındıran sayıda her şeyiyle futbolun en büyük zirvesine göz atılıyor.

Socrates, kupa boyunca gerek Youtube yayınlarıyla gerekse internet sitesindeki yazılarla turnuvanın nabzını tutmaya devam edecek. Haziran 2018 sayısının çıkışıyla birlikte size önce iyi okumalar, sonra da iyi izlemeler dileriz.

Socrates Dergi