socratesXreflect_alt
Trend

Ağustos 2018 #41

Socrates Dergi 41. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Socrates, 41. sayısında 'Trend' başlığını manşete çıkarıyor. Ağustos 2018 tarihli sayının kapak konukları ise Kylian Mbappe, LeBron James ve Angelique Kerber.

Bu üç ismin de yer aldığı kapak dosyasının başlangıcında 2018 Dünya Kupası'nın panoraması yer alıyor. Mbappe ve şampiyon Fransa takımı hem sahadaki performansıyla hem de sokaktaki yansımalarıyla ele alınıyor.  Socrates ekibinin turnuvanın en iyi maçından en kötü takımına kadar farklı seçimler yaptığı dosyada Emre Özcan, Dağhan Irak, Çetin Cem Yılmaz, Erman Yaşar, Ozan Can Sülüm gibi kalemlerin imzası var. 

Socrates'in 41.  sayısındaki içerikler bunlarla da sınırlı değil. Türk basketbolunda çok kısa sürede dipten zirveye çıkan Tofaş'ın dirilişini Orhun Ene ve Tolga Öngören'den dinlediğimiz sözlü tarih dosyası, bu sayının içerikleri arasında. NBA'deki yaz hamleleri ve Los Angeles Lakers'a giderek ligin çehresini bir kez daha değiştiren LeBron James de farklı yönleriyle mercek altına alınıyor. Gazi Koşusu'na bir kez daha damga vuran şampiyon jokey Ahmet Çelik, son dönemin başarılı müzik gruplarından Son Feci Bisiklet, rekortmen yüksek atlamacı Alperen Acet ve Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı antrenörü Can Aksu'yla gerçekleştirilen röportajlar da yeni sayıda yer alıyor.

Ağustos 2018 sayısında ayrıca; Kadın Voleybol Milli Takımı'nın Milletler Ligi'ndeki gümüş madalyası, Arjantin 1986'ın teknik direktörü Carlos Bilardo, Fenerbahçe'nin yeni transferleri Joffrey Lauvergne ve Tyler Ennis, imaj değişikleriyle trend sözcüğünü yeniden tanımlayan David Beckham da var.

Socrates Dergi