socratesXreflect_alt
Hız

Kasım 2018 #44

Socrates Dergi 44. Sayı

Satın Al
Dergide neler var ?

Socrates, 44. sayısında Hız’ı öne çıkarıyor. Kasım 2018 tarihli sayının kapak konukları ise Ronnie O’Sullivan, Eden Hazard ve Lewis Hamilton.

Karakteri, stili ve başarılarıyla snooker’dan daha da büyük hâle gelen Ronnie O’Sullivan’ı farklı yönleriyle inceledik. 12 sayfalık geniş dosyayı kaçırmayın.

Eden Hazard, Premier Lig’in en iyisi mi? Chelsea’nin ve Maurizio Sarri'nin prensinin bu sezonki olağanüstü çıkışına baktık.

Formula 1’de beşinci dünya şampiyonluğuna yürüyen Lewis Hamilton’ı ise Serhan Acar kaleme aldı. Ayrıca yıldız sürücü ile kısa bir sohbet yaptık.

Elbette özel konular ve konuklar bunlarla da sınırlı değil. Türk futbolunun efsane isimlerinden Hami Mandıralı, Trabzon’dan Almanya’ya uzanan hayatının farklı duraklarını anlattı. Fenerbahçe'nin yeni uzunu Joffrey Lauvergne ile renkli kariyerini konuştuk.

Vakıfbank ve Milli Takım Başantrenörü Giovanni Guidetti ile farklı hobileri üzerine sohbet ettik. Gazeteci Serdar Kuzuloğlu’ndan ise teknolojinin ve hayatın değişimini dinledik.

Hız temalı sayıda Kaan Kural, yakın zamanda hayatını kaybeden efsane koç Tex Winter’ı yazdı. Murat Murathanoğlu ise NBA’in yarım asırlık dönüşümünü kaleme aldı. Orkun Çolakoğlu, Beşiktaş’ın tartışılan yıldızı Ricardo Quaresma’yı artılarıyla ve eksileriyle inceledi. Toprak Saha bölümünde ise İlhan Özgen’in kaleminden Günter Netzer var.

Socrates Dergi