socratesXreflect_alt

Bay Tahmin: Sezon II, İngiltere'de Dev Yarış, Real Fişi Çekti, Elveda Tuchel | Atıf Bey Sokak S2B30

44:09

Bu video Derby reklamlarını içermektedir.

Acıbadem Mahallesi’nin sessiz ve huzurlu bir sokağından bugünlere uzanan Erman Yaşar - Emre Özcan ikilisi Atıf Bey Sokak'ın yeni bölümünde; 0-0 tamamlanan Manchester City-Arsenal karşılaşmasını, Premier Lig'deki şampiyonluk yarışını, LaLiga'da Real Madrid'in şampiyonluğa koşmasını ve Thomas Tuchel'in Bayern Münih'in başında şampiyonluğu Bayer Leverkusen'e kaptırmasını konuştu.

00:00 Atıf Bey Sokak 03:47 Haftanın Derby'si: Man City 0-0 Arsenal 14:57 Premier Lig'de Kalan Maçlar 21:35 LaLiga'da Şampiyonluk Yarışı 30:10 Nisan 1 32:16 LaLiga Kalan Maçlar 36:17 Elveda Tuchel

#SocratesDergi #EmreÖzcan #ErmanYaşar

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

SOCRATES STÜDYO