socratesXreflect_alt

BJK 2-0 Konyaspor, Emirhan Delibaş, Rize Zemini, MHY & Dursun, Forvet Davinson | Efsane Futbolcu #28

30:41

Bu video Derby reklamlarını içermektedir.

Tümer Metin ve Can Önduygu, Efsane Futbolcu'nun yeni bölümünde Beşiktaş'ın Konyaspor'u 2-0 geçmesini, takımın yeni oyuncularının performanslarını, bir uygulamadaki hesabı nedeniyle Emirhan Delibaş ile yolların ayrılmasını, Vincent Aboubakar'ın geri dönüşünü, Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor deplasmanındaki geri dönüşünü, maçın oynandığı zemini, İsmail Kartal'ın devre arası hamlelerini, Serdar Dursun ile Mert Hakan Yandaş'ın galibiyete katkısını, Galatasaray'ın Ankaragücü karşısında maçı erken bitirmesini, Davinson Sanchez'in gol katkısını, Barış Alper Yılmaz'ın istikrarlı futbolunu ve Kerem Demirbay'ın bir gol daha kaydetmesini konuştu.

00:00 Efsane Futbolcu 03:43 Beşiktaş 2-0 Konyaspor 08:47 Aboubakar'ın Dönüşü 09:54 Emirhan Delibaş 11:51 Semih'ten Bir Gol Daha 15:37 Derby Haftanın Olayı: Zor Zeminde Geri Dönüş 20:24 Serdar Dursun 22:40 Ankaragücü 0-3 Galatasaray 27:33 VerBiDerby Sorusu

#TümerMetin #CanÖnduygu #EmirhanDelibaş

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Can Önduygu
Tümer Metin

Efsane Futbolcu
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO