socratesXreflect_alt

Butler'ın Sakatlığı, Zion, DEN-LAL, NYK-PHI Tahminleri I Amerikan Mutfak B57

56:04

Bu video Nogger reklamlarını içermektedir.

İnan Özdemir ile Kaan Kural, Amerikan Mutfak'ın yeni bölümünün açılışında play-in maçlarını konuştu. Jimmy Butler'ın ve Zion Williamson'ın sakatlıkları, Joel Embiid'in formu, Golden State Warriors'ın elenmesi bu bölümün öne çıkan konuları arasında. Yeni belli olan Denver Nuggets-Los Angeles Lakers ve New York Knicks-Philadelphia 76ers serilerini analiz eden ikili, son bölümde ise normal sezon tahminleriyle hesaplaştı.

#AmerikanMutfak #nba

https://getir.com/urun/nogger-sandwich-oan0jkbnwt/

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Kaan Kural

Amerikan Mutfak
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO