socratesXreflect_alt

Dallas’ın Formu, Jokic, Tatum, Budenholzer Suns’ta I Amerikan Mutfak B67

43:19

Bu video Nogger reklamlarını içermektedir.

İnan Özdemir ile Kaan Kural, Amerikan Mutfak’ın yeni bölümünde Oklahoma City Thunder karşısında 2-1 öne geçen Dallas Mavericks’in savunmasını ve Denver Nuggets’ın Minnesota Timberwolves deplasmanında aldığı galibiyeti konuştu. Yoğunluğu ve gerilimiyle dikkatleri çeken Indiana Pacers-New York Knicks serisine de bakış atan ikili, en son Boston Celtics’in Cleveland Cavaliers karşısında aldığı son zaferi ve Phoenix Suns’ın Mike Budenholzer’ı koçluğa getirmesini inceledi.

#AmerikanMutfak #nba

https://getir.com/urun/nogger-sandwich-oan0jkbnwt/

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Kaan Kural

Amerikan Mutfak
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO