socratesXreflect_alt

David Ginola I Gölgedekiler #5 I Sinyor Ne Diyor? S6B15

40:45

Gölgedekiler geri döndü! İlhan Özgen ve Doruk Keskin, futbol tarihinin tozlu sayfalarına dalıyor ve oyunun en zarif isimlerinden David Ginola'yı konuşuyor. Fransız yıldızın yetenekleri, karizması, başarıları kadar bir üst basamağa bir türlü adımını atamayışı, gölgesinde kaldığı isimler ve milli takımdaki bahtsız kariyerine de yer veriliyor.

#sinyornediyor

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Yeni Socrates koleksiyonunu keşfetmek için; https://reflectstudio.com/socrates

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Doruk Keskin

Sinyor Ne Diyor?
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO