socratesXreflect_alt

Derbi Eczacıbaşı'nın, Fenerbahçe Çok Rahat, VakıfBank Ne Yapmalı?, MVP Arelya | Voleybol Ülkesi #40

51:12

Bu program VESTEL ve Algida reklamları içermektedir.

Emre Yazıcıol'un sunumu ve Neslihan Demir'in yorumlarıyla, voleybol dünyasında yaşanan son gelişmeleri Voleybol Ülkesi'nde değerlendiriyoruz.

Demir Leydi ve Emre Yazıcıol; Voleybol Ülkesi’nin yeni bölümünde Sultanlar Ligi’nde oynanan play-off maçlarını masaya yatırdı. Eczacıbaşı Dynavit’in VakıfBank karşısındaki dominant oyunu, Hande Baladın ve Irina Voronkova ikilisinin performansı, VakıfBank’ın kemikleşen problemleri, Fenerbahçe Opet’in THY karşısındaki rahat oyunu, Arina Fedorovtseva’nın blok tekniği, transfer söylentileri, Arelya Karasoy Koçaş’ın Neptunes de Nantes formasıyla kazandığı Fransa Kupası şampiyonluğu, voleybolcu şakaları ve daha fazlası yeni bölümün konu başlıkları arasında.

00:00 Voleybol Ülkesi 1:42 Eczacıbaşı Dynavit 3-1 VakıfBank 9:52 Pasör ile Antrenör İlişkisi 11:33 VakıfBank’ın Kemikleşen Sorunları 16:35 THY 0-3 Fenerbahçe Opet 27:03 Algida Nogger ile Haftanın En İyi 3 Performansı 31:26 Haber Turu 38:53 Vestel ile Günün Soruları 45:16 Kaptan’ın Serzenişi 47:44 Voleybolcu Şakaları 50:19 Sadece Yanlış Cevaplar

#BizVoleybolÜlkesiyiz https://getir.com/urun/nogger-sandwich-oan0jkbnwt/

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook


Voleybol Ülkesi
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO