socratesXreflect_alt

Derbi FB'nin, Vargas'ın Dönüşü, Markova Yolcu, THY Çıkışta, Transfer Piyasası | Voleybol Ülkesi #31

54:05

Bu program VESTEL reklamı içermektedir.

Emre Yazıcıol'un sunumu ve Neslihan Demir'in yorumlarıyla, voleybol dünyasında yaşanan son gelişmeleri Voleybol Ülkesi'nde değerlendiriyoruz.

Demir Leydi ve Emre Yazıcıol; Voleybol Ülkesi’nin yeni bölümünde Sultanlar Ligi ve CEV Şampiyonlar Ligi’nde oynanan maçları masaya yatırdı. CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki çeyrek final eşleşmeleri, Sultanlar Ligi’nde oynanan Fenerbahçe Opet-Galatasaray Daikin derbisi, Melissa Vargas’ın Fenerbahçe Opet’e dönüşü, Türk Hava Yolları’nın çıkışı, Marina Markova’nın ayrılığı, kıtada yaşanan son gelişmeler ve daha fazlası yeni bölümün konu başlıkları arasında.

00:00 Voleybol Ülkesi 1:01 Geçmiş Olsun Emre Yazıcıol 2:23 CEV Şampiyonlar Ligi’nde Hata Yapmadık 7:25 Ferhat Akbaş’ın Denemesi 11:24 CEV Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri 14:17 Fenerbahçe Opet 3-0 Galatasaray Daikin 18:56 Melissa Vargas Geri Döndü 20:52 Stefano Lavarini’nin Geleceği 23:58 Guillermo Naranjo Hernandez & Neslihan Demir 28:23 Türk Hava Yolları 3-0 Muratpaşa Bld. Sigorta Shop 33:48 Aydın Büyükşehir Bld. 0-3 Beşiktaş AYOS 35:50 PTT 1-3 Nilüfer Belediyesi 37:12 Çukurova Belediyesi 2-3 Kuzeyboru 42:50 Haber Turu 46:20 Vestel ile Günün Soruları 52:48 Sadece Yanlış Cevaplar

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook


Voleybol Ülkesi
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO