socratesXreflect_alt

Doncic, Dallas'ın Yüzük Şansı, Embiid, LAC I Kaan Kural-İnan Özdemir & Amerikan Mutfak B53

35:54

Bu video Nogger reklamlarını içermektedir.

İnan Özdemir ile Kaan Kural, Amerikan Mutfak'ın yeni bölümüne sakatlıktan dönmesi beklenen Joel Embiid'i konuşarak başladı. Akabinde Dallas Mavericks'in formuna değinen ikili, Luka Doncic ve Kyrie Irving etrafında kurulan ekibin şampiyonluk şansını değerlendirdi. 3x3'te haftanın dikkat çeken takımlarına, oyuncularına, anlarına değinen ikili, son bölümde ise sizden gelen soruları cevaplandırdı.

00:00 Amerikan Mutfak 00:35 Joel Embiid 04:31 Dallas Mavericks 18:54 Nogger ile Haftanın 3 Tadı 35:36 Fast Break: Sizden Gelenler

#AmerikanMutfak #nba

https://getir.com/urun/nogger-sandwich-oan0jkbnwt/

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Kaan Kural

Amerikan Mutfak
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO