socratesXreflect_alt

EuroLeague Kavgaları, Heat-Knicks Rekabeti, Olimpiyatın Ağır Bilançosu | Sıkça Sorulan Sorular #30

33:57

Sıkça Sorulan Sorular ikinci sezonuyla sizlerle!

''Bu video MG reklamlarını içermektedir.”

Socrates, spor dünyasını cebinize getiriyor. Socrates, bütün renkleriyle artık Socrates App'te. Birbirinden özel yazılar, röportajlar ve dosyalar bundan böyle en yakınınızda. NBA'den Şampiyonlar Ligi'ne, EuroLeague'den bisiklete, tenisten atletizme spora dair her şey Socrates App'te.

📲 iOS: scrt.es/3B0A8fr 📲 Android: scrt.es/3nxMxV4

Spor konusunda bir bilene danışmanız mı lazım? Merak etmeyin, Caner Eler her hafta branş ayırmaksızın aklınıza takılanları yanıtlayacak. Sonraki bölümlerde cevaplanmasını istediğiniz soruları videonun altına yorum olarak bırakabilirsiniz. Keyifli seyirler!

Yeni bölümün soruları şöyle:

00:00 Sıkça Sorulan Sorular 03:17 Çocukları spora teşvik eden bir kitap yazmayı düşünür mü? 04:20 Ülkeler neden zararına olimpiyat düzenlemek isterler? 10:05 EuroLeague’de bugüne dek çıkan en büyük kavga hangisidir? 14:53 NBA’in en ateşli rekabetleri hangileri? 19:42 Luca Brecel’in dünya şampiyonluğu snooker için ne ifade ediyor? 26:21 Sizce spor tarihinin en karizmatik hareketi hangisiydi?

#CanerEler #ArmaganÜkünç #SıkçaSorulanSorular

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Güncel içeriklere ve Socrates Dükkan'a ulaşmak için: Website ➡️ https://www.socratesdergi.com/ Dükkan ➡️ https://socratesdergi.com/dukkan

Caner  Eler

Sıkça Sorulan Sorular
Socrates Dergi

SOCRATES STÜDYO