socratesXreflect_alt

Final Önü, Terzic vs. Ancelotti, Anahtar Eşleşmeler, Bellingham'ın Motivasyonu | Tardini Büfe S5B39

37:12

Bu video Bosch Car Service ve Trendyol reklamlarını içermektedir.

Emre Özcan, Tardini Büfe'nin yeni bölümünde Borussia Dortmund ile Real Madrid arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi finali öncesindeki görüşlerini, iki hocanın muhtemel yaklaşımlarını, anahtar eşleşmeleri, ve Jude Bellingham'a fazladan motivasyon katabilecek etkenleri merkeze aldı. Keyifli seyirler!

00:00 Tardini Büfe 01:46 Dortmund ve Real Madrid maç önü analiz 19:47 Bosch Car Service ile Maçın Anahtar Oyuncuları 26:32 Terzic'in açıklaması 27:10 Arda Süre Alabilir Mi? 28:39 Bellingham'ın Motivasyonu 31:25 Trendyol Süper Sorular

Türkiye ve dünyanın en büyük araç bakım ve onarım ağı “Bosch Car Service”, 65 il 350 servis noktasında her marka ve model araca garantili bakım onarım hizmeti veriyor. Siz de ekonomik ve profesyonel çözümler için en yakın Bosch Car Service’e gidebilirsiniz. En yakın servis noktasına ise aşağıdaki link üzerinden ulaşmanız mümkün.

https://www.boschcarservice.com/tr/tr/servis-randevusu-al#/booking/service/list

#TardiniBüfe #galatasaray #fenerbahçe

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu reflectstudio.com/socrates adresinde satışta!

Emre Özcan
Can Önduygu

Tardini Büfe
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO