socratesXreflect_alt

Fransa'da Zafer Alcaraz'ın, Zverev'in Final Yolu, Zeynep İçin Sonraki Adım, Iga Çok Rahat I 0-40 #34

34:18

Socrates’in tenis programı 0-40 sizlerle!

0-40’ın yeni bölümünde Erman Yaşar, Aras Yetiş ve Can Önduygu; Iga Swiatek ile Carlos Alcaraz’ın şampiyonluklarıyla noktalanan Roland Garros’ta yaşananları değerlendiler.

00:00 0-40 01:31 Aras Yetiş Kortta 2:47 Carlos Alcaraz’ın İlk Roland Garros Şampiyonluğu 16:17 Sasa Zverev’in Final Yolculuğu 20:41 Boris Becker’in Açıklaması 22:00 Iga Swiatek Dördüncü Kez Roland Garros Şampiyonu 28:19 Mirra Andreeva’nın Ayak Sesleri 30:36 Zeynep Sönmez’in İlk Grand Slam Tecrübesi

Reflect Studio X Socrates işbirliği, United koleksiyonunu iftiharla sunar: Efsane futbolculardan ilham alan yeni koleksiyonumuz satışta!

Reflect Studio ve Socrates Dergi birlikteliğiyle hazırlanan ürünlerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Satışa çıkan United koleksiyonu da bu birlikteliğin en yeni parçası. Futbol dolu bir yaz mevsimine girerken futbol tarihine saygı duruşunda bulunan tasarımları Socrates hayranlarıyla bu koleksiyonda buluşturuyoruz. Kaliteli, doğa dostu ve sürdülülebilir malzemelerin kullanıldığı Socrates koleksiyonuna https://reflectstudio.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Erman Yaşar
Aras Yetiş
Can Önduygu

0-40
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO