socratesXreflect_alt

İlk Deneyim: Efes, GS-CSKA, Benetton, Yugoslavya | Caner Eler & Oktay Mahmuti | Konfor Alanı #21

43:23

Bu video Kia reklamı içermektedir.

Konfor Alanı adını verdiğimiz bu seride Socrates ekibi, her hafta spor dünyasının ilham veren figürleri ve hareketleri üzerine sohbet edecekler.

Bu hafta Caner Eler ve Oktay Mahmuti, başantrenörlük deneyimi üzerine sohbet ediyorlar. Koç Oktay Mahmuti’nin başantrenörlükte Efes Pilsen’de geçirdiği ilk yıllar, efsanevi Galatasaray-CSKA Moskova maçı, yardımcı antrenörlükten başantrenörlüğe geçişteki sorumluluk ve karar değişimi, Yugoslavya kültüründe takım sporlarının yeri, Benetton Treviso yılları ve Türk basketbolunun gidişatına dair tartışmalar bu bölümün konuları arasında.

Socrates, spor dünyasını cebinize getiriyor. Socrates, bütün renkleriyle artık Socrates App'te. Birbirinden özel yazılar, röportajlar ve dosyalar bundan böyle en yakınınızda. NBA'den Şampiyonlar Ligi'ne, EuroLeague'den bisiklete, tenisten atletizme spora dair her şey Socrates App'te.

📲 iOS: http://scrt.es/3B0A8fr 📲 Android: http://scrt.es/3nxMxV4

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Güncel içeriklere ve Socrates Dükkan'a ulaşmak için: Website ➡️ https://www.socratesdergi.com/ Dükkan ➡️ https://socratesdergi.com/dukkan

Caner  Eler

Konfor Alanı
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO