socratesXreflect_alt

İTÜ & Necati Güler, Türk Telekom, Beşiktaş Günleri | Caner Eler & Muratcan Güler | Konfor Alanı #33

45:09

Bu video Kia reklamı içermektedir.

Konfor Alanı adını verdiğimiz bu seride Socrates ekibi, her hafta spor dünyasının ilham veren figürleri ve hareketleri üzerine sohbet ediyorlar.

Bu hafta Caner Eler ve Muratcan Güler, Güler'in 20 yılı devirdiği kariyeri üzerine sohbet ediyorlar. Necati Güler'in oğlu olmak ve basketbolun içine doğmak, İTÜ'lü olmanın hissettirdikleri, Ülkerspor transferi, Türk Telekom'da oynadığı lig finali, Beşiktaş günleri, Fenerbahçe Ülker'le oynadıkları 2017 BSL Final Serisi, Harun Erdenay ve Petar Naumoski gibi hayatında iz bırakan isimler bu bölümün konuları arasında.

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Caner  Eler

Konfor Alanı
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO