socratesXreflect_alt

Larkin Hayat Verdi, Mijatovic'in Kadro Seçimi, Nigel-Pierre, Komşu'da Tansiyon Yüksek | EuroStep #34

34:17

Bu program Castrol EDGE reklamları içermektedir.

EuroStep'in yeni bölümünde Uğur Ozan Sulak, İbrahim Kutluay ve Alain Digbeu; Avrupa’da oynanan playoff serilerini masaya yatırdı.

Anadolu Efes’in serinin ilk iki maçındaki silik sınavları, Tomislav Mijatovic’in yabancı oyuncu tercihleri, Will Clyburn’ün korkunç performansı, Nigel Hayes-Davis ve Dyshawn Pierre’in fiziksel üstünlüğü, Shane Larkin’in son saniye basketi, Panathinaikos-Olimpiakos serisindeki yüksek tansiyon, Roger Grimau’nun Barcelona’dan kovulması ve diğer liglerdeki final serilerinde yaşananlar yeni bölümün ana başlıkları arasında. Keyifli seyirler!

00:00 EuroStep 1:46 Anadolu Efes 1-2 Fenerbahçe Beko 9:01 Castrol EDGE ile Baskı Altında Gerçek Performans: Shane Larkin 11:25 Anadolu Efes’in Kadro Planlaması 18:00 Ataşehir’de Dördüncü Randevu 24:24 Kıtadan Haberler

#EuroLeague #CastrolEDGE

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Alain Digbeu

EuroStep
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO