socratesXreflect_alt

Nigel Tarihe Geçti, İstanbul Derbisi, Clyburn Geri Geldi, BJK-Bourg, Kutluay Sandıkta | EuroStep #24

56:06

Bu video Castrol EDGE reklamlarını içermektedir.

EuroStep'in yeni bölümünde Uğur Ozan Sulak, İbrahim Kutluay ve Alain Digbeu; temsilcilerimizin EuroLeague’deki maçlarını değerlendirdi.

Nigel Hayes-Davis’in tarihe geçen performansı, Sarunas Jasikevicius’un değişimi, hafta içinde oynanacak İstanbul Derbisi, Will Clyburn ve Shane Larkin’in Baskonia karşısındaki performansları, Ercan Osmani’nin yükselen formu, EuroLeague’de play-off ve play-in ihtimalleri, son maça uzayan Bourg-Beşiktaş serisi, Toni Kukoc’un açıklamaları ve daha fazlası yeni bölümün ana başlıkları arasında. Keyifli seyirler!

00:00 EuroStep 2:04 İbrahimKutluay Sandık Başında 3:10 Geçmiş Olsun Emre Yazıcıol 6:06 Castrol EDGE ile Baskı Altında Gerçek Performans: Nigel Hayes-Davis 15:17 Sarunas Jasikevicius’un Değişimi 17:52 Nigel Hayes-Davis’in Seyahatleri 20:14 Fenerbahçe Beko 103-65 ALBA Berlin 22:12 Fenerbahçe Beko İçin İhtimaller 32:10 Baskonia 76-97 Anadolu Efes 39:30 Ercan Osmani’nin Gelişimi 40:14 Anadolu Efes İçin İhtimaller 45:30 Kıtadan Haberler

#ortaklık #EuroLeague #CastrolEDGE

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Alain Digbeu

EuroStep
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO