socratesXreflect_alt

Normal Sezon Değerlendirmesi, Ligin EN'leri, Lider Fener, VakıfBank-Eczacıbaşı | Voleybol Ülkesi #39

42:04

Bu program VESTEL ve Algida reklamları içermektedir.

Emre Yazıcıol'un sunumu ve Neslihan Demir'in yorumlarıyla, voleybol dünyasında yaşanan son gelişmeleri Voleybol Ülkesi'nde değerlendiriyoruz.

Demir Leydi ve Emre Yazıcıol; Voleybol Ülkesi’nin yeni bölümünde Sultanlar Ligi’nde oynanan erteleme maçlarını masaya yatırdı. Beş sete uzanan Fenerbahçe Opet-Eczacıbaşı Dynavit derbisi, Buse Ünal’ın büyüyen performansı, VakıfBank’ın geriden gelerek kazandığı Nilüfer Belediyesi maçı, ligdeki play-off eşleşmeleri, normal sezonun öne çıkan performansları ve daha fazlası yeni bölümün konu başlıkları arasında.

00:00 Voleybol Ülkesi 1:32 Fenerbahçe Opet 3-2 Eczacıbaşı Dynavit 3:33 Antrenör Olmak 6:52 Buse Ünal’ın Performansı 10:20 Ferhat Akbaş’ın Tercihleri 12:40 Eczacıbaşı Dynavit’teki Smaçör Rotasyonu 16:52 Nilüfer Belediyesi 2-3 VakıfBank 22:50 Sultanlar Ligi Karnesi 32:50 Algida Nogger ile Haftanın En İyi 3 Performansı 36:59 Vestel ile Günün Soruları 40:23 Sadece Yanlış Cevaplar

#BizVoleybolÜlkesiyiz https://getir.com/urun/nogger-sandwich-oan0jkbnwt/

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook


Voleybol Ülkesi
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO