socratesXreflect_alt

Premier Lig’de Mart Ödülleri: Rodrigo Muniz, Matz Sels, Iraloa & Marcus Rashford | Aslanlar #8

22:31

Bu video Castrol Magnatec reklamlarını içermektedir.

Emre Özcan ve Orkun Çolakoğlu, Aslanlar'ın sekizinci bölümünde; Premier Lig'de Mart ayının oyuncusu Rodrigo Muniz'i, Castrol Magnatec ile ayın en iyi kurtarışını gerçekleştiren Mats Sels'i, ayın menajeri Andoni Iraola'yı ve ayın golü ödülünün sahibi Marcus Rashford'u konuştu.

00:00 Aslanlar 00:40 Ayın Oyuncusu: Rodrigo Muniz 06:30 Castrol Magnatec ile Ayın Kurtarışı: Mats Sels 08:00 Ayın Menajeri: Andoni Iraola 14:19 Ayın Golü: Marcus Rashford

#Aslanlar #CastrolMagnatec #PremierLig

Socrates x Castrol Fantasy Premier Ligine katılmak için: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/9g2d78

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Emre Özcan

Aslanlar
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO