socratesXreflect_alt

Real Madrid Çok Büyük, Tebrikler Bilbao, Ölen Amca Bankada, Top Mermisi Richard | Londra Merkez #34

51:43

Bu video TikTak ve #yüzdeyüz reklamlarını içermektedir.

Londra Merkez’in bu haftaki bölümünde Erman Yaşar, Onur Erdem ve Can Önduygu; Real Madrid'in Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline yükselişini, Onur'un Bilbao'da yaşadıklarını, Top Mermisi Richard'ın inanılmaz hikâyesini, son bölümde silinen esprilerin perde arkasını, kredi çekmek için ölü akrabasını bankaya getiren Brezilyalı kadını ve çok daha fazlasını konuştu.

#LondraMerkez #premierleague #yüzdeyüz

TikTak e-mail adresi: [email protected] TikTak Instagram hesabı: https://www.instagram.com/tiktakkirala

Yüzdeyüz Instagram hesabı: https://www.instagram.com/yuzdeyuzonline

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan MPİ’nin 09.01.2024 tarih ve E-40453693- 255.01.02-50257 sayılı iznine istinaden Tiktak Yeni Nesil Ulaşım Çözümleri ve Araç Kiralama A.Ş. ait Tiktak Çekiliş Kampanyası 13.03.2024 tarihinde yapılmış çekilişte İspanya seyahat ve maç bileti Eurostars Plaza Mayor Otelinde 24.05.2024-26.05.2024 Tarihleri arasında gerçekleşecek (İspanya futbol federasyonu maç takvimi açıklamasın da belirtilen günde) 1 Gece 2 Gün Single Oda Kahvaltı Konaklama ve Real Madrid- Real Betis Maç Bileti Dahildir. Türk Havayolları ile gidiş dönüş Ekonomi sınıf uçak bileti, İstanbul Havalimanında başlayıp İstanbul Havalimanında bitecektir, İstanbul Havalimanına kadar olan ulaşım, pasaport, vize işlemleri ve masrafları, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir ikramiyeyi talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez ikramiye kazanan asil Onur Muhammet, Mert Tolgahan ve yedek talihliler Yusuf Alp Yosmaoğlu, Baturay Kavuk, Muhammet Raşit Yıldız İkramiyeyi teslim alabilmek için kazanan asil talihlilerin en geç 30.03.2024, yedek talihlilerin en geç 14.04.2024 tarihine kadar, 0212 356 74 25 no’lu fax’a veya [email protected] mail adresine nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 İç Kapı No: 59 Şişli/İstanbul adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Gerekli evrak bilgisi ve detaylar için https://hedefcekilis.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. İkramiye son teslim tarihi 26.05.2024’ dür. ÖTV ve KDV haricindeki diğer tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Erman Yaşar
Onur Erdem
Can Önduygu

Londra Merkez
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO