socratesXreflect_alt

Tenis Spikerliği, Spartathlon, Şehir Takımı Tutmak, Bisiklet Kültürü | Sıkça Sorulan Sorular #20

31:29

Bu video MG reklamlarını içermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular üçüncü sezonuyla sizlerle!

Spor konusunda bir bilene danışmanız mı lazım? Merak etmeyin, Caner Eler her hafta branş ayırmaksızın aklınıza takılanları yanıtlayacak. Sonraki bölümlerde cevaplanmasını istediğiniz soruları videonun altına yorum olarak bırakabilirsiniz. Keyifli seyirler!

Yeni bölümün soruları şöyle:

00:00 Sıkça Sorulan Sorular 02:07 Bir ülkede bir sporun popüler olmasındaki etkenler neler? 08:12 Spor camiasında Jacques Villeneuve gibi şampiyon olmuş ama hiç fan kitlesi oluşmamış başka sporcular var mı? 15:23 Teniste uzun süren rallilerde spikerler neden sessiz kalıyor? 18:38 246 kilometre parkur uzunluğuna sahip Spartathlon yarışının tarihi nereye dayanıyor? 23:06 Türkiye'de neden kendi şehir takımının taraftarı olan insanlar bu kadar az? 26:46 Bisiklet sporu yüksek maliyetli olduğu için mi yapılamıyor?

#CanerEler #ArmağanÜkünç #SıkçaSorulanSorular

Socrates Originals'ın yeni bölümünü izlemek için 👇 https://youtu.be/942gB4qfma8?si=6An2-lSXLN3y3v4B

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Caner  Eler

Sıkça Sorulan Sorular
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO