socratesXreflect_alt

Zion'ın Formu, Clippers ve Cavs'te Kriz, Minnesota I Kaan Kural-İnan Özdemir & Amerikan Mutfak B52

44:23

Bu video Nogger reklamlarını içermektedir.

İnan Özdemir ile Kaan Kural, Amerikan Mutfak'ın yeni bölümüne Los Angeles Clippers ve Cleveland Cavaliers'taki düşüşü tartışarak başlıyor. Haftanın Takımı bölümünde ise New Orleans Pelicans var. Zion Williamson'ın son dönemdeki formu ve çabası neye işaret ediyor? Pelicans'ın tavanı ve tabanı nerede? İkili, son bölümde ise satışı yılan hikâyesine dönen Minnesota Timberwolves'taki iktidar mücadelesine odaklanıyor.

00:00 Amerikan Mutfak 01:17 Cleveland Cavaliers 10:06 Los Angeles Clippers 20:43 Nogger ile Haftanın Takımı: New Orleans Pelicans 35:36 Seviyor/Sevmiyor

#AmerikanMutfak #nba

https://getir.com/urun/nogger-sandwich-oan0jkbnwt/

Spor dünyasını cebinize getiren Socrates App'in artık yeni bir adı var. The Rival, kısa haberler, canlı skorlar ve özel dosyalarla Socrates deneyimini yeni bir arenaya taşıma niyetinde. Yepyeni bir uluslararası spor projesi olma amacıyla yola çıkan The Rival’da en güncel haberler, çarpıcı yazılar, gelişmiş istatistikler ve canlı skor gibi deneyimler sizinle olacak. Socrates'e yeni, uluslararası macerasında eşlik etmek ve bu yolculuğun bir parçası olmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

📲 İndirmek için: https://link.therival.com/indir

Socrates ve Reflect Studio, spor kültürünün kalıcı ruhuna bir övgü bırakmak için yola çıktı ve sürdürülebilir, yerel üretim yöntemlerini kullanarak özel bir koleksiyona imza attı. Bu benzersiz seriyi sizlerle buluşturmak için hazırlanan Reflect Studio x Socrates koleksiyonu https://reflectstudio.com/collections/socrates adresinde satışta!

Socrates Dergi'yi diğer sosyal medya mecralarından takip etmeyi unutmayın!

Podcasts ➡️ https://bit.ly/SocratesPodsApple https://apple.co/39wSXsM Twitter ➡️ http://bit.ly/SocratesTwitter Instagram ➡️ http://bit.ly/SocratesInstagram Facebook ➡️ http://bit.ly/SocratesFacebook

Kaan Kural

Amerikan Mutfak
Socrates Dergi


SOCRATES STÜDYO